Anasayfa > Ürünlerimiz > Uyku Apne Cihazları > Uyku Cihazları > Devilbiss > SleepOne Bilevel CPAP Auto ( BPAP ) Cihazı

 

SleepOne Bilevel CPAP Auto ( BPAP ) Cihazı

SleepOne ailesinden Bilevel cihazlarını sunmaktan gurur duyar. SleepOne Bilevel Auto ile kullanıcılar otomatik ayarlı bilevel modlarda terapi görebilir. Ayarlanabilir tetikleme duyarlılığı, hasta uyumunu artırır ve cihazı farklı hasta grupları için uygun hale getirir. İnspirasyon tetiklemesi 2 l/dk akışından 20 l/dk akışına kadar ayarlanabilir. Akış yuvarlama özelliği ile Ipap-Epap basınç değişiklikleri 5 kademede ayarlanabilir. Hastaya en uygun değer ayarlanarak yüksek konfor ve senkronizasyon sağlanır.

Mod 1 – Auto Bilevel Constant
Bu mod hekim tarafından ayarlanan minimum EPAP, maksimum IPAP, Basınç Desteği, Ti Min ve Ti Max ile başlar. Cihaz IPAP basıncını otomatik ayarlar ve Basınç Desteği ayarına göre (IPAP-EPAP) EPAP ı tanımlar. Böylece IPAP ve EPAP arasında daima sabit basınç farkı olur. SleepOne Bilevel Auto; apneye, horlamaya, hipopneye ve solunum çabasında artışa (RERA) cevap verir.

Mod 2 - Auto Bilevel Variable
Bu mod hekim tarafından ayarlanan minimum EPAP, maksimum IPAP, Basınç Desteği, minimum Basınç Desteği, maksimum Basınç Desteği, Ti Min ve Ti Max ile başlar. Cihaz IPAP ve EPAP basıncını otomatik ayarlar. Böylece değişen basınç desteği sağlanmış olur. Cihaz apneye, horlamaya, hipopneye ve solunum çabasında artışa (RERA) cevap verir.

Teknik Özellikler
Modlar: CPAP, Auto Bilevel Constant, Auto Bilevel Variable
Nefes Alma Tetikleyicisi: 2 l/dak-20 l/dak ayarlanabilir
Nefes Verme Tetikleyicisi: % 10-% 60 inspire edilen akım
I:E Oranı: 1:0.5 - 1:4.0
IPAP Yuvarlama: 0 – 5
EPAP Yuvarlama: 0 – 5
İrtifa Ayarı: Otomatik
Ölçüler (ExBxY): 18.1 x 15.5 x 11.7 cm
Ağırlık: 1.3 kg
Güç Tüketimi: 65 Watt
Voltaj: 100-230 V AC
Garanti: 2 Yıl
Gürültü Seviyesi: < 29 dB
Raporlama Yazılımı: SleepOne Software
Auto-On/Auto Off: Var
Menşei: Türkiye

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi