Anasayfa > Ürünlerimiz > Uyku Apne Cihazları > Uyku Cihazları > Resmed > ResMed AirSense 10 AUTO CPAP CİHAZI

 

AirSense 10 Autoset
 

ResMed AirSense 10 Autoset, ilk iki farklı otomatik algoritmaya sahip, entegre edilebilen nemlendiricisi olan APAP (Otomatik CPAP) cihazıdır. Kullanımı açısından az sayıda düğmesi ile kullanıcı dostudur. Sadece başlatıp kullanmanız yeterlidir.

 

Dahili Bağlantı

Modülü Yüksek Güvenlik ile sertifkalandırılmış bulut tabanlı ResMed Airview takip modülü sayesinde hastaların tedavi süreçleri daha yakından takip edilebilmekte ve hızlı müdahaleler yapılabilmektedir.

 

Klinik Olarak Kanıtlanmış

ResMed AirSense 10 Autoset APAP (otomatik CPAP) cihazı klinik olarak da desteklenmiş üstün bir algoritmaya sahiptir. Response, CSA, Horlama, Akım Sınırlaması etkin tedavi için oluşturulmuş algoritmaların başında gelmektedir.

 

Daha Fazlası Var...

 

  • Gelişmiş Olay Tespiti : Santral ApneyiSolunuma Bağlı Uyanmalar (RERA), Cheyne-Stoke solunum olaylarını tespit ederek hekimlerin tedavinin gidişatını daha iyi analiz edebilmesine yardımcı olur.
  • AutoRamp™ :Bu özellik sayesinde hastanın konforu bozulmaması için uyumadan önce tedavi basıncı minimumda iletilir. Kullanıcı uyuduğu an itibari ile cihaz basıncını minimumdan reçete basıncına çıkar.
  • SmartStart™ : İlk nefes ile otomatik olarak başlar ve maske çıkartıldığında ise durur. Bu sayede “Başlat” düğmesini kullanmadan tedavi başlar.
  • Ortam Işık Sensörü oda içindeki ışık durumuna bağlı olarak ekranın parlaklığını ayarlar. Kullanıcı gece kalkma ihtiyacı duyduğunda ekran ışığı başkalarını rahatsız etmeyecektir.
  • Easy-Breathe™ , basınç dalga formu, doğal nefes alıp verme şeklinizi taklit ederek daha doğal bir solunum deneyimi sunar.
  • EPR (Expiratory pressure relief) : Tedaviyi daha konforlu olarak devam etmenizi sağlar. Nefes verme esnasında maske basıncını düşürerek basıncı karşı oluşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldırır.
  • Oksimetre bağlantısı ile tedavinizde daha fazla veri (SpO2 ve Nabız) toplanmasını sağlar.
  • HumidAir teknolojisi sayesinde opsiyonal olarak entegre edilen HumidAir ve ClimateLine hortum ile tedavi boyunca sabit nemlendirme ve sıcaklık ile konforu ve tedavi etkinliğini en üst seviyede tutar.

 

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi