Anasayfa > Ürünlerimiz > Uyku Apne Cihazları > Maskeler > Ağız Burun > Fisher & Paykel > Fisher Paykel Simplus Tam Yüz Maske

 

Fisher Paykel Simplus Tam Yüz Maske

Fisher Paykel mühendisleri yeni bir maske tasarlamaya karar verdiklerinde ilk hedefleri tam yüz ora-nazal maskelerde devrim yaratacak bir konfor, kolay kullanım ve kalite yaratmaktı, ve F&P Simplus maskeyi yarattılar. Fisher Paykel Simplus maske uzun süren araştırma ve geliştirme aşamasından sonra, yüzlerce dizaynı takiben onlarca prototip üretimin ardından şekillendirildi. Maskenin geliştirme aşamasında mühendislerin çabaları dışında doktorların, servis sağlayıcıların ve en önemlisi kullanıcıların fikirlerine başvuruldu ve sonuçta KONFOR ve BASİT KULLANIM’a sahip, devrim yaratan bir maske ortaya çıktı.  Kolayca sökülüp temizlenebilen az parçalı yapısı, 3 farklı boy seçeneği ile Simplusartık Fisher Paykel Türkiye Distribütörü Sapio Life ile Türkiye de hastaların hizmetine sunuluyor.

 

 

Simplus maskede bulunan 3 farklı patentli teknoloji maskeyi eşsiz yapmaktadır : yeni ve konforlu materyallerden üretilmiş ErgoForm Headgear kafa bandı, çok gelişmiş ve sessiz difüzöre (hava çıkışına) sahip özel stabilite formuna sahip yastık sistemi RollFit Seal ve kolayca sökülüp takılabilen çok yöne hareketli hortum çıkışına sahip ana çerçeveEasy Frame.

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi