Anasayfa > Ürünlerimiz > Şeker Ölçüm Cihazları > Accu Chek Go Strip Şeker Ölçüm Çubuğu 50 adet

 

Accu Chek Go Strip Şeker Ölçüm Çubuğu 50 adet

Diyabet ile mücadele için iyi donanımlı olun;

Bireysel olarak kan şekeri düzeyinin ölçülmesi amacıyla kullanılan AccuChek Go strip yalnızca AccuChek Go hemoglobin ölçüm cihazları ile kullanılma uygundur. Stripler ölçüm cihazına kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Son derece hızlı ve güvenilir sonuç elde edilmesini sağlar.

Accu-Chek Go kan şekeri ölçüm cihazı, kan şekerinizi basit ve güvenli bir şekilde ölçmenize olanak sağlayan son teknoloji ürünü hassas bir cihazdır.

Rekor Sürede Ölçüm: 

Parmaktan alınan 1.5 µl kan ile yaklaşık 5 saniyelik bir ölçüm süresiyle piyasadaki en hızlı kan şekeri ölçüm cihazlarından biridir.

Kan Dozaj Ayarında Daha Kolay Bir Yöntem:

Kan, ölçüm çubuğuna doğrudan kapiler eylem sayesinde alınır. Bu da, kolun alt veya üst kısmı yada başparmağın dibi gibi alternatif bölgelerden kan almanın çok daha kolaylaşması anlamına gelir.

Kan Hacmi Kontrolü:

Accu-Chek Go, kan şekeri ölçümü için çok az miktarda kana ihtiyaç duyar (yaklaşık 1.5 µl). Ölçüm işlemi, ölçüm çubuğunda yeterli miktarda kan toplanır toplanmaz otomatik olarak başlar.

Özel Hijyen: 

Ölçüm çubuğu sayesinde ölçüm cihazı ile kan arasında doğrudan hiçbir temas yoktur. Ölçüm çubuğu çıkartma düğmesi, kullanılmış ölçüm çubuğundaki kanla doğrudan hiçbir temas meydana gelmemesini sağlar.

Kolay Kullanım:

Ölçümü yaparken tuşlara basmanıza gerek yoktur. accu-Chek Go, otomatik olarak açılıp kapanır. Sonuçlar da otomatik olarak kaydedilir.

Çalar saat Fonksiyonu:

Üç farklı saatte çalacak sesli bir alarm ayarlayabilirsiniz.

Hipoglisemi Uyarısı:

Bir ölçüm sonucu sıradışı bir şekilde düşük çıktığında sizi uyaracak görsel ve aynı zamanda sesli bir sinyali devreye sokabilirsiniz. Bu sinyal, bir hipoglisemi (ayrıca düşük kan şekeri veya düşük kan glukoz seviyesi olarak da adlandırılır) durumuyla karşı karşıya olup olmadığınızdan emin olmak için bu sonucu dikkatli bir şekilde kontrol etmenizi hatırlatır.
300 hafızalıdır.

Basitleştirilmiş Veri Analizi:

Accu-Chek Go, sonuçları kaydetmeniz için (tarih ve saat etiketiyle birlikte) 300 ölçümlük bir hafızaya ve ayrıca uygun bir analiz programına sahip uygun bir PC veya el bilgisayarıyla haberkeşme için bir kızılötesi birime sahiptir.

Entegre Veri Değerlenmesi:

Ölçüm cihazınız, hafızasına kayıtlı sonuçlardan son 7, 14 veya 30 günlük ortalama kan şekeri sonuçlarınızı hesaplayabilirsiniz.

Yeni Tasarım:

Güzel bir görünüme sahip ergonomik işlevsellik doğrultusunda tasarlanmıştır.
Ölçüm aralığı (+10ºC) - (+40ºC) arasında olup 10-600mg/dL aralığında ölçüm yapar.

İthal edildiği ülke:

Almanya

Ambalaj Miktarı: 

50 adet ölçüm stribi çubuğu içeren ambalajında.

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi