Anasayfa > Ürünlerimiz > Nebulizatör > Hastane Tipi Nebulizatör > Hikoneb 906 S/LCD Ultrasonik Hastane Tipi Nebulizatör Cihazı

 

Hikoneb 906 S/LCD Ultrasonik Hastane Tipi Nebulizatör Cihazı

Hikoneb® 906 S/LCD 1.7 Mhz frekansta çalışır. Piezoseramik osilatör vasıtasıyla elektrik enerjisi mekanik enerjiye dönüştürülür (1.7Mhz Frekansından titreşim). Ortaya çıkan mekanik enerji ise sıvıları atomize ederek 0.5-6 mikron boyutlarında partiküller elde edilmesini sağlar. Üretilen buhar çok düşük bir elektrik gücüyle(soğuk buhar için 40W, sıcak buhar için 70W) sağlanır. Hikoneb Ultrasonik buhar makineleri aksesuarları ile birlikte komple satılmaktadır. Ayak takımı, filtreler, hytrel hortumlar, ısıtıcı gibi ek aksesuarlar için ayrıca para ödemezsiniz. Hasta ile teması bulunan tüm aksesuarlar ve parçalar otoklavlanabilir.

Hikoneb® 906 S/LCD Ultrasonik buhar makinası(nebulizer) hastane veya klinik ortamlar için geliştirilmiş, yüksek kalite ve performansa sahip bir cihazdır. Cihazın üzerinde bulunan 3-’lü tuş takımı ve likid Kristal Ekran, kullanımı kolaylaştırır. Cihaz mikro işlem kontrollü olup, zaman ayarlayıcı(Timer) vasıtası ile istenilen zaman miktarınca tedavi sağlayabilir. Hikoneb® 906 S/LCD, hytrel hortumları, ek su şişesi, bakteri ve hava filtresi, ayak takımı ve hareketli kol aksesuarları ile birlikte komple olarak satılmaktadır. Hasta ile teması olan tüm parçalar 132 °C sıcaklıkta otoklavlanabilmektedir. 650 ml’lik polikarbonat hazne ve 1000ml’lik ek su şişesi, cihazın uzun süreli tedavilerde de kullanımını amaçlamaktadır. Cihazda bulunan 3-tuş yardımı ile buhar kapasitesi, hava çıkış miktarı, ısıtma ve zamanlayıcı otomatik olarak ayarlanabilmektedir.

 

Başlıca Kullanım Alanları

Spesifik ve spesifik olmayan akciğer hastalıkları, Pnömoni, Bronşiyal Astım
Akut ve Kronik Bronşitler
Bronkoskopi öncesi lokal anestezi
Muhtelif ilaçların nebülizasyonu
Solunan havanın nemlendirilmesi gerektiği durumlar
Soluma gazlarının ve narkoz gazlarının nemlendirilmesinde

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi