Anasayfa > Ürünlerimiz > Uyku Apne Cihazları > Uyku Cihazları > Philips > Auto Cpap C-Check & A-Trail

 

Auto Cpap C-Check & A-Trail

Philips Respironics'ten bu yıl piyasaya çıkan yepyeni bir ürün Auto Cpap C-Check & A-Trail. 

Auto Cpap C-Check & A-Trail spontan soluyan hastalarda obstrüktif uyku apnesinin tedavisi için pozitif hava yolu basınç tedavisi yapar.

Cpap veya Autocpap modlarında kullanılabilir.

Auto Cpap tedavi moduna ayarlandığında sistem, siz uyurken solunumunuzu izler ve gereksinimlerinize göre basıncı otomatik olarak ayarlar.

Cpap modu etkin olduğunda sistem, gece boyunca kesintisiz olarak, belirlenen basıncı iletir.

Philips'ten yepyeni özellikler; Auto-Trial ve Cpap-Check...

Auto-Trial etkin olduğunda, sistem gereksinimlerinizi karşılamak üzere basınç seviyesini otomatik olarak ayarlayarak Cpap tedavisini uygular. Auto-Trial modu sadece doktorunuzun ayarladığı süre boyunca kullanılabilir. Belirlenen gün sayısı dolduktan sonra cihazınız otomatik olarak Cpap-Check moduna geçer.

Cpap-Check gereksinimlerinizi karşılamak üzere basınç seviyesini otomatik olarak ayarlayarak Cpap tedavisini uygular. Cpap-Check modundaki basınç ayarlamaları, Auto-Trial modunda oluşanlardan daha yavaş olup, zamanla yapılabilecek ayarlamanın miktarı sınırlıdır. 

Ayrıca, C-Flex ve A-Flex konfor özellikleri mevcuttur. Nefes verme sırasında basıncı azaltarak daha konforlu nefes vermenizi sağlar. 

Opti-Start özelliği sayesinde, Auto-Cpap modu kullanılırken sistem, tedaviniz için en uygun başlangıç basıncını belirler. Bu özellik opsiyoneldir. Etkin hale getirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz.

SD kart  özelliği sayesinde hasta takibi en etkili şekilde yapılabilir.

Cihaz, farkedemeyeceğiniz kadar sessiz çalışmakta, uyku sırasında sizi rahatsız etmemektedir.

Gece kontrol kolaylığı

Arkadan aydınlatmalı ekran sayesinde hastalar, System One'ın ara yüzünü karanlıkta dahi görebilirler.

Geliştirilmiş filtreleme tasarımı

Tüm cihazlarımızla birlikte sunulan küçük beyaz filtre, cihazın ses düzeyinde bir artışa sebep olmadan ve verimini düşürmeden hastanın rahatını arttırabilecek filtreleme özelliği sağlar.

15 mm boru seçeneği

System One, hastanın rahatını artıracak ve tedavinin isteğe göre düzenlenmesine imkan tanıyacak şekilde hem 15 mm hem de 22 mm boru seçenekleri sunar.

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi