Anasayfa > Ürünlerimiz > Kremler > TOP-ÇAT Ayak Bakım Kremi

 

TOP-ÇAT Ayak Bakım Kremi

Top-Çat ayak bakım ve topuk çatlağı kreminin içinde bulunan salisilik asit ve laktik asit ayak  ve  topuk derisindeki sertleşmiş dokunun uzaklaştırılmasını sağlar. Alttan gelen taze derinin hızla yenilenmesi ve pürüzsüz olması ise TOP-ÇAT kreminin içinde yer alan Alfa Tekoferon (E vitamini )  ve Malik Asit ile gerçekleşmektedir.

E vitaminin antioksidan etkisi serbest radikallerle mücadele eden E vitamini antioksidan etkisi sayesinde ciltte bulunan hücrelerinde yenilenmesini sağlıyor.Aynı zamanda güneşin yaydığı ışınlardan hava kirliliğinden cildi korurken genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmamızı sağlıyor.
       
 Malik asit :  Bir tür meyve asidi olup; birçok meyve ve sebzede doğal olarak bulunan organik bir bileşiktir.Malik asit birçok olgunlaşmamış meyvede bulunan meyve asididir ve elma malik asidin en zengin kaynaklarından biridir.Hücre metabolizmasının en önemli bileşenlerinden biridir.Malik asit bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sinir kas ve kalbin düzgün çalışmasını ve cildin sıkı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.
 
Top-Çat ayak bakım kremi, günde 1 uygulanmak suretiyle kullanılır. Gece yatmadan 10-15 dk önce ayaklar ılık suda bekletilir. Ayak iyice kurulandıktan sonra çatlak olacan bölgeye iyice yedirilerek sürülür. Kısa sürede sonuca ulaştığınızı göreceksiniz

Copyright 2023 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi