Anasayfa > Ürünlerimiz > Kremler > Diz-Yap

 

Eklemler sayesinde vücudun her parçası rahatlıkla hareket eder.Dizler  parmaklar eller kolllar bacaklar omuzlar ve boyun eklemler sayesınde hareket edebilir.  İnsan vücudunda 200 den fazla eklem vardır ve birçoğu istenilen şekilde hareket olanağı sağlar.İlerleyen yaş ile birlikte er veya geç fiziksel hareketlerde zayıflama ve yaşam kalitesinde azalma problemi le karşı karşıya kalınacaktır. 
 
Gün İçerisinde yanlış oturma tarzı, fazla ağır yük taşıma, bedenin taşıyabileceğinden daha fazla yükle yorma ve buna benzer durumlar sonrasında çeşitli bölglerde zorlanmalarla karşılaşabiliyoruz.

Hatta sürekli aynı şekilde oturma bile vücutta zorlanma gibi etkiler yaratabiliyor. Bu tür beden zorlamalarından kurtulma konusunda ise çoğu zaman aklımıza ilk gelen unsur rahatlatıcı kremler oluyor. 

Etkli bir krem tercih edildiğinde. hafif masaj hareketleriyle kremi zorlanan yere sürdüğünüzde ciddi anlamda zorlanmada azalma olduğu fark edebiliyoruz.

Diz-Yap masaj kremi doğru uygulamayla sizi rahatlatıp gevşemenize yardımcı oluyor.

Glukosamin kıkırdağı oluşturan bileşenlerden biridir ve vücuttaki bağ dokusunun üretimini uyarır.Glacosamine sulfat’ın insanlarda kıkırdağın yeniden insa edici olarak çalıştığını göstermiştir.

MSM eklemlere kıkırdaklara saf dokulara sülfür girişini destekleyerek bağ doku elastikiyetinin devamlılığını sağlar.Fiziksel fonksiyonları desteklediği ve günlük aktivitelerde anlamlı bir iyileşme sağladığı gösterilmiştir.

Kafurun  etkileri  ; Günümüzde soğutucu ve iltihapları önleyici özelliğinden dolayı romatizma kas ağrıları burkulma morarma ve ezilmeye karşı haricen merhem formu kullanılmaktadır.Kas ağrıları tutulmalar,burkulma gibi durumlarda oldukça yarar sağlar

Copyright 2024 - Amg Medikal - Solunum ve Uyku Cihazları Merkezi